Рикомак

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

 • Адреса: бул.Партизански Одреди 34-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Локација: Позади Неуромедика зградата

 • Телефон 2: 02 3166612
 • Факс: 02 3215703
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30
  Саб од 09:00 до 14:00Слика од локација
Цена со ДДВ:33.680 ден.

Прочистувач на воздух IDEAL AP40 Pr ...

Цена со ДДВ:28.260 ден.

Прочистувач на воздух IDEAL AP30 Pr ...

Цена со ДДВ:57.148 ден.

Прочистувач на воздух IDEAL AP80PRO

Цена со ДДВ:47.550 ден.

Прочистувач на воздух IDEAL AP60PRO

Цена со ДДВ:8.259 ден.

Ламинатор RECO Lam 231 A3

Цена со ДДВ:2.419 ден.

Ламинатор RECO Lam 221 A4

Цена со ДДВ:5.750 ден.

Ламинатор OPUS uniLAM A3

Цена со ДДВ:2.950 ден.

Ламинатор OPUS uniLAM A4

Цена со ДДВ:51.200 ден.

Шредер IDEAL 2503cc 4х40 mm

Цена со ДДВ:60.230 ден.

Шредер IDEAL 2604cc 4 mm

Цена со ДДВ:66.950 ден.

Шредер IDEAL 2604cc 4x40 mm

Цена со ДДВ:4.609 ден.

Шредер IDEAL 8220cc 4x40 mm

Цена со ДДВ:7.719 ден.

Шредер IDEAL 8260cc 4x40 mm

Цена со ДДВ:16.406 ден.

Шредер OPUS TS 2222 CD 3.9 x 44 mm

Цена со ДДВ:12.138 ден.

Шредер OPUS TS 2215 CD 4 x 38 mm

Цена со ДДВ:4.200 ден.

Шредер OPUS VS 711 CD 4 x 40 mm


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Работиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

Аполо


 • Адреса: Никола Парапунов 27 лам.3 стан 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 09:00 до 14:00

Мојтонер.мк е специјализирана интернет продавница на фирмата Аполо ДООЕЛ Скопје за тонери, кертриџи, рибони, принтери и други потрошни материјали за сите типови на принтери.

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

Генел


 • Адреса: Лихнида 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 09:30 до 15:00

Генел е овластен партнер на CANON за македонскиот пазар од 1996 година.

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Креатива.Инк


 • Адреса: Јадранска Магистрала 14/2, кат 4/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

КРЕАТИВА.инк e брзорастечка, динамична и иновативна компанија. Позиционирана е во B2B сегментот со продажба на тонери. Нудиме како компатибилни така и оригинални (HP, Xerox, Samsung, Canon, Epson, Lexmark, Ricoh, Oki, Kyocera, и др.) тонери.

Слика од локација
Мапа

На македонскиот пазар може да се најдат плински шишиња за домаќинството (плински боци), па дури и боци за технички гасови што се користат за оксигенско ...
сите 56 | | | веќе видена

Фановите на Епл треба да бидат задоволни што успешно го помогнаа повторниот мал раст, но сепак раст на залихата на готовина на компанијата која сега изнесува ...
сите 16 | | | веќе видена

Кире Солески од Комерцијална банка АД Скопје го освои второто место на хуманитарниот аматерски велеслалом во конкуренција на 84 натпреварувачи од компании од ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи