Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани - рибни
 • Ресторани
 • Ресторани - национални
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Рибни ресторани во Охрид

Далга


 • Адреса: Коста Абраш 3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

Канео


 • Адреса: Кочо Рацин 43
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Лихнидос


 • Адреса: Коста Абраш 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Момир


 • Адреса: Коста Абраш 3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Плажа ресторан Потпеш


 • Адреса: Коста Абраш б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Рибар


 • Адреса: с.Трпејца
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7447 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

Св.Софија


 • Адреса: Цар Самоил 88
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

Мапа

На македонскиот пазар може да се најдат плински шишиња за домаќинството (плински боци), па дури и боци за технички гасови што се користат за оксигенско ...
сите 56 | | | веќе видена

Фановите на Епл треба да бидат задоволни што успешно го помогнаа повторниот мал раст, но сепак раст на залихата на готовина на компанијата која сега изнесува ...
сите 16 | | | веќе видена

Кире Солески од Комерцијална банка АД Скопје го освои второто место на хуманитарниот аматерски велеслалом во конкуренција на 84 натпреварувачи од компании од ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи