Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Струга
 • Прилеп
 • Куманово
 • Кочани
 • Велес
 • Гостивар
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Рибарници
 • Риба - пржење
 • Ресторани
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Рибарници


Николовски


 • Адреса: Димитар Влахов 31
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Паскал буковче


 • Адреса: Рајко Жинзифов 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пастрмка


 • Адреса: Градски пазар б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00 • Нед од 09:00 до 15:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пастрмка


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пенчо


 • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) 226
 • Место: Прилеп

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Платамонас фиш


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 112 лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Преспа-Владе


 • Адреса: Илија Џукановски 36
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибоекспорт


 • Адреса: Жан Жорес 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибокомерц


 • Адреса: бул.Партизански Одреди, пазар Ѓорче Петров
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00 • Нед од 07:30 до 14:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибокомерц


 • Адреса: Московска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 17:00 • Нед од 07:30 до 14:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Риб-ком


 • Адреса: Панче Попоски 11
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7830 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 20:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сиб 1


 • Адреса: Кирил и Методиј 2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00 • Нед од 09:00 до 15:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сиб 2


 • Адреса: Иво Лола Рибар 136
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стење НСНЈ


 • Адреса: Рајко Жинзифов 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стрежево


 • Адреса: Рајко Жинзифов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Твој Крап


 • Адреса: Никола Оровчанец 15
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 14:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тоде


 • Адреса: Рајко Жинзифов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фиш Миш Мзр


 • Адреса: Кирил и Методиј 22
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7922 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фреш Фиш


 • Адреса: с.Вруток
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7826 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хелфиш (Hellfish)


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 28
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 133 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 49 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи