Рето Вива

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1 бр.220 с.Батинци
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7433 км
Слика од локација

Фото и видео галерија

Рето Вива
Рето Вива: продавница специјализирана за продажба на широк спектар на производи, како нови, употребувани или реновирани

-Колекција на мебел и опрема
-Рециклирање

Средствата собрани од Рето Вива се пренасочуваат за финансирање на Фондацијата Рето Надеж, која е центар за одвикнување на зависности, најмногу за зависници од дрога.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи