Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Restorante - kineze
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - kineze

Shin hai (Xvezden Okean)


 • Adresa: Lublanska, City Moll 4 kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tripod King


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 64
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sushico


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

More mania sushi


 • Adresa: bul.VMRO (Marksi dhe Engelsi) 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shin hai (Xvezden Okean)


 • Adresa: Lermontova 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peking garden/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shin hai (Xvezden Okean)


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tao huan


 • Adresa: Metodija Andonov Çento (Anton Popov) 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Интегрално ја објавуваме колумната на министерот за финансии Фатмир Бесими со наслов „Праведен даночен систем за одржлив, инклузивен и забрзан економски раст“: ...
сите 146 | | | веќе видена

Потрошувачи кои добиваат фактурата во хартиена форма да ја искористат можноста за добивање на е-фактура затоа што е најсигурен, најбрз и најекономичен начин на ...
сите 111 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj