Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани за свадби
 • Ресторани - пицерии
 • Мотели
 • Конференциски Капацитети И Услуги
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Струмица


Антика


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10543 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 10:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Атлантис


 • Адреса: с.Смолари
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10558 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Белви


 • Адреса: Невена Стојкова, во Дом на култура б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10542 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бонита


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 54
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10541 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Ресторан Водопад


 • Адреса: с.Смолари б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10558 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голден палас Џоканов


 • Адреса: с.Сарај 12
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Градска Кафана Стариот Џумбушлија


 • Адреса: Жртви на фашизмот 15
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10542 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Да-Го Вче


 • Адреса: Гоце Делчев, с.Ново село б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10554 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дегусто


 • Адреса: Младинска 283
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10544 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еми


 • Адреса: Гоце Делчев 49
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еми ексклузив


 • Адреса: Индустриска зона Север б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10540 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златен Вкус


 • Адреса: с.Муртино 37
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10547 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Илинден


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај мајстор Коле


 • Адреса: Јанко Цветинов 28
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10541 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Космополит


 • Адреса: 11-ти Октомври 39
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10541 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ла-ем


 • Адреса: Дебарска 40
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10542 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лебедово езеро


 • Адреса: с.Смолари
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10557 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лебед-ас


 • Адреса: Маршал Тито, с.Ново Село 44
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10554 км
 • Работно време: Вто - Нед од 07:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Летница


 • Адреса: Ленинова б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10542 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мал одмор


 • Адреса: с.Владевци
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10533 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Нова блок трансакција со акциите на Комерцијална банка. Откупени се две илјади обични акции во вредност од над 412 илјади евра. Кога се работи за блок ...
сите 18 | | | веќе видена

57.476 денари е минимумот потребен на четиричлено семејство за да го истурка месецот февруари, покажуваат пресметките на Сојузот на синдикати. Тоа значи дека ...
сите 38 | | | веќе видена

Највисоки, милионски суми за „самовработување“ и за „нови работни места“, таргет млади невработени лица од 15 до 29 години. Со новиот Оперативен план за 2024 ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи