Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Гостилници
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - национални
 • Хотели
 • Ресторани - Пастрмајлии
 • Мотели
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Штип

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

7even weddings & events


 • Адреса: 5-та Партиска конференција 32-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Чет од 10:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 01:00

Во пријатниот амбиент на Радио Кафе Канал 77 ќе ги почувствувате спокојот и мистичноста на еден поинакаков начин далеку од градската врева во поинаква и убава атмосфера.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656073836_26.png?t=true&w=300&h=300

Ал-Фи


 • Адреса: с.Карбинци 137
 • Место: Штип

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бакнеж


 • Адреса: Борко Талев б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бисер Митре


 • Адреса: Гоце Делчев 97
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бриони


 • Адреса: Суитлак 1-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10744 км
 • Работно време: Вто - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Б и Ц Комерц


 • Адреса: Борис Крагер 2
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваго


 • Адреса: Гоце Делчев 56
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10741 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваго


 • Адреса: с.Крупиште, Карбинци
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Нед од 14:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваго петрол


 • Адреса: Гоце Делчев 56
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10741 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Венера


 • Адреса: Брегалничка б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10741 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Верона


 • Адреса: Иво Лола Рибар 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Верона-Штипски Сокак


 • Адреса: Борис Кидрич 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Воденицата кај Јове


 • Адреса: Брегалничка 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еснаф


 • Адреса: Гоце Делчев 34
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јастра


 • Адреса: Сутјеска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 23:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Аце Кутрето


 • Адреса: Сутјеска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Дацо


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кежовица


 • Адреса: Кежовица 73-А
 • Место: Штип

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коноба сокаче


 • Адреса: Еврејска 13
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10744 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лонгуров


 • Адреса: Гоце Делчев 99
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мал Одмор


 • Адреса: Гоце Делчев 24
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 07:00 до 00:00 • Пет - Саб од 07:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот пазарен инспекторат (ДПИ) синоќа казни и стави клуч на врата на уште пет маркети во Кавадарци, Гостивар и Тетово кои не ја почитуваат одлуката на ...
сите 326 | | | веќе видена

Мерките кои ЕУ ги усвои само неколку седмици по почетокот на Руската инвазија во Украина, како што беше одредувањето на минимум 90 отсто полн капацитет на ...
сите 56 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Индексот на волатилност скокна за 25% ...
сите 60 | | | веќе видена

Развојот на рударската индустрија во Македонија е прашање на визија за долгорочен економски развој. Тука нема простор за политиканство и гол популизам, а ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи