Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Ресен

Вила Раскрсница


 • Адреса: с.Брајчино
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Галакси


 • Адреса: с.Претор
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7465 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ѓердан


 • Адреса: Корчуланска б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7456 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Класик


 • Адреса: Корчуланска 39
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7456 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Манастир


 • Адреса: с.Јанковец
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7453 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оаза


 • Адреса: Илинденска 58
 • Место: Ресен

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парламент


 • Адреса: Корчуланска 54
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7456 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пиато


 • Адреса: 11-ти Октомври 33
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7455 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пиреј


 • Адреса: Корчуланска 52-А
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7456 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пропер енд мор


 • Адреса: Туристичка населба Претор
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7465 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рајска градина


 • Адреса: Вилска населба-Претор
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7465 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Релакс Бич Ресорт-Relax Beach Resort


 • Адреса: с.Претор
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ресторан Ас


 • Адреса: Корчуланска 58
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7456 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ројал Л


 • Адреса: Царев Двор б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7457 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стара Чешма


 • Адреса: с.Љубојно
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стар Сокак кај Тоше


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7454 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Холидеј


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 243
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7454 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 5 минути Кинеските компании почнаа да прават нешто што беше ретко видено уште од 1970-тите: формираа свои волонтерски армии. Најмалку 16 ...
сите 2 | | | веќе видена

Комората на трговски друштва за геодетски работи реагира против Агенцијата за Катастар, која по цели 10 години конечно извади нов Тарифник за нивните услуги, ...
сите 41 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Вкупните депозити во јануари забележале годишен раст од 10, а кредитната поддршка 5,7 проценти. И во двата случаи поизразена е ...
сите 13 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Извршниот директор на Мета, Марк Закерберг, деновиве има толку многу хобија што дури ни неговата ќерка не е сигурна од што заработува ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи