Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Бензински пумпи
 • Ресторани за свадби
 • Ресторани - скара
 • Ресторани - Пицерии
 • Гостилници
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Ресторани - Национални
 • Слаткарници
 • Рент А Кар Агенции
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Прилеп

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Лидер


 • Адреса: Браќа Ламески 30
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Липа


 • Адреса: бул.Гоце Делчев б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Македонска Куќа


 • Адреса: Јоска Јорданоски 4
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Меана Деспина


 • Адреса: Републиканска 33
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км
 • Работно време: Пон - Чет од 09:00 до 20:00 • Пет - Саб од 09:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медио Петрол


 • Адреса: с.Ропотово
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пајтон


 • Адреса: Кеј 1-ви Мај 16
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 23:00 • Саб - Нед од 07:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Панорама


 • Адреса: Прилепски Бранители 214 (Марксова)
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9505 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Порта


 • Адреса: Републиканска 84
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Премиум


 • Адреса: Андон Слабејко 23
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 22:00 • Пет - Саб од 09:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Принц Филип


 • Адреса: с.Дебреште
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9482 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рустика


 • Адреса: Прилепски Бранители 212 (Марксова)
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9505 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Салида Петрол 2


 • Адреса: Орде Чопела б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9505 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сонце


 • Адреса: бул.Гоце Делчев б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сонце Га


 • Адреса: Александар Македонски 4/3-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9507 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Софра


 • Адреса: Херој Карпош 30
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стари Град


 • Адреса: Караорман 5
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тале 07


 • Адреса: Маршал Тито б.б., с.Кривогаштани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9495 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбан Фуд-Свит Хаус


 • Адреса: Јане Сандански 1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Харизма


 • Адреса: Кузман Јосифоски 83
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9506 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Салида


 • Адреса: Иво Лола Рибар б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9507 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Хотелот Салида е лоциран во јужниот дел на градот Прилеп. Ви нуди максимална удобност која ќе ги задоволи сите Ваши потреби.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9f1ca0d1fc76a13a12800dcee64a6482.jpg?t=true&w=300&h=300
Мапа

Во вечерашното гостување во телевизија Алфа, дополнителната заменик министерка за финансии, Гордана Димитриеска Кочоска истакна дека голема грешка ќе беше ...
сите 14 | | | веќе видена

Како што и најавија, банките јавно ги објавија олеснетите услови за исплата на кредитните обврски на граѓаните. Речиси сите банкарски институции нудат ...
сите 198 | | | веќе видена

Градежниот сектор вработува 7% од вкупниот број вработени во македонската економија и во изминатите години беше една од главните движечки сили за нејзин раст. ...
сите 10 | | | веќе видена

Велешкиот трговски синџир „Жито“ соопшти дека донел одлука предвремено да ги исплати месечните аконтации на данок на добивка за 2020 година, во висина од ...
сите 33 | | | веќе видена

Пред 28 години, на денешен ден, 2-ри април 1992 година, донесен е првиот буџет на независна Република Македонија. Министер за финансии бил Методија Тошевски. ...
сите 95 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи