Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Ресторани - пицерии
 • Хотели
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Кавадарци

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Александрија 2019


 • Адреса: Маршал Тито 37
 • Место: Кавадарци

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангропромет


 • Адреса: Индустриска 15
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9515 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Астрато


 • Адреса: Едвард Кардељ б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9515 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 10:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Белви


 • Адреса: Зелен Пазар
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Белисимо Браво


 • Адреса: В.С.Бато 24
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Библиотека Табак


 • Адреса: Браќа Хаџи Тефови 52
 • Место: Кавадарци

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вардар


 • Адреса: Зелен Пазар 10
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вас Горасд


 • Адреса: 29-ти Ноември б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Бела


 • Адреса: нас.Моклиште, с.Ваташа 24
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9521 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дванаесет другарки


 • Адреса: Страшо Пинџур, с.Ваташа 240
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9518 км
 • Работно време: Пон - Саб од 15:00 до 23:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ексклузив


 • Адреса: бул.Македонија б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9515 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елит


 • Адреса: Индустриска 15
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јавор


 • Адреса: с.Камен Дол, Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 23:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај зарката


 • Адреса: бул.Македонија б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9515 км
 • Работно време: Вто - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Димче


 • Адреса: Пролетерска, с.Росоман б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9505 км
 • Работно време: Пон - Нед од 12:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Жика


 • Адреса: Гоце Делчев, с.Росоман б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9505 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кино Бавча


 • Адреса: 7-ми Септември б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кицо


 • Адреса: бул.Македонија 9-а
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9515 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ки Пере у Ваташа


 • Адреса: Илчо Димов, c.Ваташа 4
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крал Џо


 • Адреса: Никола Карев, с.Росоман 2
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9505 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Универзитетскиот професор Трајко Славевски во интервју за РСЕ денеска ја повика Народна банка како ценовно контролно тело да ја зголеми каматната стапка над 10 ...
сите 22 | | | веќе видена

Владимир Антовски од тетовско Жилче, кој беше еден од учесниците на дводневниот Саем на мед и пчеларска опрема „Слатки денови во Тетово“, за МИА раскажа како е ...
сите 4 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Соединетите држави во четвртокот воведоа санкции за компаниите што ги обвинија за вмешаност во иранската петрохемиска и нафтена ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи