Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Демир Хисар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Демир Хисар

Александар


 • Адреса: с.Слепче
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10743 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бабино


 • Адреса: с.Бабино
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10732 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Билјана


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10745 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Горна куќа


 • Адреса: с.Слепче
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10742 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Европа


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10745 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златна Седумка


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10744 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Калц-пром


 • Адреса: 1-ви Мај б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10745 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Костенче


 • Адреса: с.Смилево
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10747 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стара куќа


 • Адреса: Битолска 7
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10745 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чичко Таљо


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10745 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот пазарен инспекторат (ДПИ) синоќа казни и стави клуч на врата на уште пет маркети во Кавадарци, Гостивар и Тетово кои не ја почитуваат одлуката на ...
сите 329 | | | веќе видена

Мерките кои ЕУ ги усвои само неколку седмици по почетокот на Руската инвазија во Украина, како што беше одредувањето на минимум 90 отсто полн капацитет на ...
сите 56 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Индексот на волатилност скокна за 25% ...
сите 81 | | | веќе видена

Развојот на рударската индустрија во Македонија е прашање на визија за долгорочен економски развој. Тука нема простор за политиканство и гол популизам, а ...
сите 6 | | | веќе видена

Пакет бесплатни финансиски производи и услуги понуди Комерцијална банка за млади без редовна плата со цел да останат амбициозни, активни и динамични. Во ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи