Радиус (100км)

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струга
 • Тетово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани - специјалитети
 • Ресторани од а до ш
 • Ресторани - италијански
 • Хотели
 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани - Национални
 • Ресторани За Свадби
 • Кетеринг
Повеќе филтриПомалку филтри

Ресторани - специјалитети по градови

Виница Крушево Охрид Скопје Струга Тетово

Радиус (100км)

За пребарувањето:

Ресторани - специјалитети

Пелистер


 • Адреса: Плоштад Македонија б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈539 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

МКЦ Клуб & Ресторан


 • Адреса: Кеј Димитар Влахов 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈843 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Скопски мерак


 • Адреса: Дебарца 51
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.10 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Казабланка


 • Адреса: Беласица 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.51 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00 • Нед од 11:00 до 18:00

Рулет


 • Адреса: Симеон Кавракиров 9-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.63 км

Воденица


 • Адреса: М.Т.Гологанов 69
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.72 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 00:00

Тиволи


 • Адреса: Илирија 19
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈38 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Шари


 • Адреса: с.Лисец
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈43 км
 • Работно време: Пон - Нед од 11:00 до 23:00

Шапе


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈72 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Вини Ора


 • Адреса: Беровски пат б.б.
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈91 км

Етно ресторан Св. Петка


 • Адреса: с.Велгошти
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈109 км
 • Работно време: Пон - Нед од 13:00 до 00:00

Домашно Ѓомлезе


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈110 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи