Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани - брза храна
 • Ресторани - пицерии
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ресторани - брза храна во Велес

Јади бургер


 • Адреса: Благој Ѓорев 87/16
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кец


 • Адреса: Благој Ѓорев 62
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кец


 • Адреса: Благој Ѓорев 85/3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Круг Фоод


 • Адреса: Христо Татарчев (Марксова) 2-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Круг 2015


 • Адреса: Наум Наумовски Борче 9
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мицеви Ване


 • Адреса: Александар Македонски (Маршал Тито), с.Градско 65
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7913 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 23:00 • Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оскар


 • Адреса: Петре Прличко 30-a
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пица Тајм


 • Адреса: Тодорче Николовски (Вељко Влаховиќ) 40
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ројал Бургер


 • Адреса: Страшо Пинџур 6
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тинки


 • Адреса: Оливер Китановски (Прва комуна) 2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фине Фуд


 • Адреса: Благој Ѓорев 61
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

23-ка


 • Адреса: Београдска 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Германските потрошувачи очекуваат зголемување на цените и во наредните месеци.Речиси сите трговци на мало со храна и луксузни стоки планираат да ги зголемат ...
сите 46 | | | веќе видена

„Мерката Мој ДДВ е една од најуспешните мерки од концептот Парите назад кај граѓаните што го реализира Владата предводена од СДСМ. За три години преку оваа ...
сите 35 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 54 | | | веќе видена

Граѓаните продолжуваат со зголемена употреба на дигиталните канали за вршење на плаќањата, а особено на употребата на платежните картички и мобилните апликации ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Централна кооперативна банка АД Скопје, дел од групацијата ЦКБ Груп ЕАД има потреба од вработување на едно лице на работно место ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи