Ресторан Парк


  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември 4-a
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Градски парк-на местото на поранешна Опатија


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655198237_35.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ресторан Парк
Ресторан Парк е дел од Рагуза Групацијата која оваа година го слави својот 30 годишен јубилеј и поставува високи стандарди во работењето преку секој свој бренд. Уште од самото отварање, ресторан Парк стана синоним за една поинаква и романтична свадбена приказна во Скопје. Прекрасен амбиент, сплет на стилски ентериер и декорација. Лоциран во срцето на градот, ресторан Парк е опкружен со зеленилото на Градскиот Парк и зрачи во пријатна атмосфера. Наш основен предизвик е секоја свадба да биде успешно реализирана а младенците и гостите да се задоволни и импресионирани од нашата врвна услуга.

Без разлика на тоа кое мени ќе го одберете, свадбениот пакет вклучува
•Бесплатeн паркинг
•Професионално осветлување
•Шампањско за наздравување
•ЗАМП авторски права за музика
•Користење на позадина за фотографирање
•Организирање матично во Градскиот Парк на Скопје
•Хостеси за пречекување гости и насочување кон одбраната маса
•Свадбена декорација по маси, внимателно избрана со цел да креира уникатна стилска приказна
•Максимална поддршка при организација на свадбата од страна на нашиот менаџер и шеф за протокол

За повеќе информации контактирајте не на телефоните 072 226123 и 02 3230919.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи