Ресторан Далиа

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиПрилагодено за пушачиМузика во живо / DJ

  • Адреса: Маџари 25
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км
  • Локација: Ченто


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482391874_64.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ресторан далиа е компанија специјализирана за организирани прослави и индустриски кетеринг ,која успешно работи од 1990 год.

Нашето 30 годишно искуство во угостителството, максималната посветеност и желбата за задоволни клиенти се клучот за нашиот успех во работењето.

Гостите имаат можност да уживаат во највкусната храна приготвена од вистински мајстори во кулинарството во најсовремена кујна по сите светски стандарди и секако да бидат беспрекорно услужени од нашиот професионален персонал.

Користењето на отворениот дел со базен, кој е хортикултурно уреден, претставува прекрасно место за вашите семејни веселби.

Нашата кујна во рамки на индустрискиот кетеринг испорачува околу 3000 оброци дневно за вработените на повеќе од 10 компании во македонија.

Се стремиме да станеме лидери во регионот, комбинирајки ги најдобрите состојки: квалитена работа, креативност и , пред се, вкус што не издвојува.

Контактирајте не на телефонот 075 204323, ние ќе се потрудиме да ги исполниме сите ваши барања.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи