Рехау

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 7 б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км
  • Локација: патот за Пинтија, пред Охис сврти лево

  • Телефон 2: 02 2460459
  • Факс: 02 2403444
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1619700835_33.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

РЕХАУ Дооел Скопје, е една од 170те локации на РЕХАУ Групацијата, присутни во 54 земји низ целиот свет. Во нашето деловно работење активни сме во областа на: прозорски решенија, решенија за водовод, решенија за греење и ладење во објекти, канализациски и водоводни системи, решенија за производство за мебел, градинарски црева.

Водени од глобалната визија на РЕХАУ, да се создаваат решенија кои ќе го направат животот подобар, успеваме да го одржиме нашето место на пазарот, како понудувач на целосни системски решенија и подршка при проектирање и одржување на истите, секогаш насочени кон потребите на нашите партнери и крајни корисници.

Нашата мрежа на деловни партнери вклучува: производители на прозорци, инсталатери за греење, ладење и водовод во објектите, компании за изведба на големи канализациски и водоводни мрежи, производители на мебел, трговци, архитекти, проектанти, инвеститори, градежни компании. Многубојните изградени објекти за домување и деловни простории во изминативе години, во кои се вградени нашите производи, прозорци, врати, подно греење, водовод и задоволните крајни корисници, од квалитетот на производите и нашиот сервис, се потврда за нас, дека сме на прав пат да создаваме вредности кои го олеснуваат и подобруваат животот.

Денес РЕХАУ Дооел Скопје, со преставништвата во Приштина и Тирана брои вкупно 25 вработени, а повеќето од нив работат од самиот почеток на фирмата. Сите, постојано добиваат обуки за надградба на нивното знеање, со цел секогаш да одговорат на предизвиците и промените на пазарот. Вработените за нас претставуваат клучна вредност, а со нивната мотивираност, флексибилност знаење и лојалност, постојано ја градиме и одржуваме довербата кај нашите партнери.

Столб на нашето постоење се вредностите на целата глобална компанија РЕХАУ: иноватиност, доверливост, доверба.

Нашиот тим од врвни професионални ви стои на располагање на телефонските броиеви 02 2402670 и 02 2460459.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи