Рехау

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски 7 б.б. (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км
  • Локација: патот за Пинтија, пред Охис сврти лево

  • Телефон 2: 02 2460459
  • Факс: 02 2403444
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1619700835_33.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Со системот RELAZZO можете да го дизајнирате вашиот личен простор точно како што сакате.

Дали современо или елегантно - RELAZZO е совршен израз на индивидуалноста и животниот стил.

За да ја уредите вашата тераса од соништата, вашиот балкон или вашата градинска патека ви стојат шест различни бои и две варијанти на располагање.

Со високо-квалитетните компоненти на системот и на пример со ОГ халогенки нагазни (од оплеменет челик), вашата тераса го добива вистинкото светло.

РЕХАУ кај RELAZZO се потпира на долгорочноста на RAU-WOOD, специјално развиен рецепт од страна на фирмата РЕХАУ.

Еколошки високотехнолошки материјал кој што совршено ги соединува природниот и топол изглед на дрво и постојаноста на полимерите. Ова е најдобриот начин за да се обезбеди долговечност на вашата тераса.

RELAZZO се состои од над 50% од дрво . Со тоа се одлучувате за една еколошка и пријатна алтернатива наспроти тропски дрва.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи