Рехау

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 7 б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км
  • Локација: патот за Пинтија, пред Охис сврти лево

  • Телефон 2: 02 2460459
  • Факс: 02 2403444
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1619700835_33.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Инсталации за вода за пиење на РАУТИТАН

Едноставно, сигурно, со долг животен век и ориентирано кон иднината

РАУТИТАН - универзален систем за куќни инсталации за инсталации за вода за пиење и греење.

Преку различните можности за вградување тој е флексибилен и навистина економичен.

Со сите потребни сертификати и се разбира со DVGW - регистрација...
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи