Рефан - големопродажба


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 26 лам.1 лок.8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Локација: спроти Скопјанка, 1 кат

 • Телефон 2: 02 2469614
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
  Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


20%заштеда
Цена со ДДВ:1.600 ден.1.280 ден.

Refan Gold комплет за жени

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.364 ден.1.159 ден.

Refan Gold комплет за мажи

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.378 ден.1.102 ден.

ГОЏИ БЕРИ Комплет за нега на лице и ...

15%заштеда
15%заштеда
Цена со ДДВ:1.301 ден.1.100 ден.

PASSION FRUIT Комплет за нега на те ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.311 ден.1.110 ден.

ШЕА/КАРИТЕ ПУТЕР Комплет за нега на ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.771 ден.1.505 ден.

SNAIL PERFECTION Комплет за нега на ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.257 ден.1.068 ден.

МАСЛИНКА Комплет за нега на лице

15%заштеда
Цена со ДДВ:2.657 ден.2.258 ден.

МАСЛИНКА Комплет за нега на лице, т ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.336 ден.1.136 ден.

ГАРДЕНИЈА и РОЗА Комплет за нега на ...


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

Вичишки комерц


 • Адреса: ул.24, нас.Илинден 37
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7860 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Најквалитетна козметика за нега на лице и тело: шампони, креми, купки... од светски реномирани компании.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547558342_95.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Алкалоид АД Скопје


 • Адреса: бул.Александар Македонски (Едвард Кардељ) 12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која повеќе од осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2212037ec3c94e84751c65979e578791.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Економик


 • Адреса: бул.Јане Сандански, ТЦ Бисер 82 лок.38
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Накит, парфеми и модни додатоци

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698591405_09.png?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 82 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 32 | | | веќе видена

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 124 | | | веќе видена

Не завршува хаосот во ЈСП, оособено испровоциран од долгот кон приватните превозници. Иако град Скопје уверуваше дека функционира градскиот превоз и проблемите ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи