Reding Og


  • Adresa: rr.1732 nr.4 llam. 5 kat 3 br.5 (Stadiumi i Qytetit)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 070 383781
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583141928_47.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Рединг ОГ
Завршната работа во градежништвото е завршна фаза на изградба; во многу случаи, целокупниот квалитет на една зграда или градба што се става во употреба зависи од квалитетот на неговото извршување. Главните видови на завршна работа вклучуваат фасадирање, малтерисување, подови (паркети), бојадисување, фарбање и поставување прозори.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj