РБИ Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаДостава

  • Адреса: ЈНА 318
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7829 км

  • Телефон 2: 070 600005
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30Фото и видео галерија

Компанијата РБИ Компани се занимава со:
• Производство на надворешни, сигурносни врати
• Производство на внатрешни (собни) врати

- Браварско-дреарски работи

- Внатрешни врати - димензии: 90x200 см, 80x200см, 70x200 см, 90x245 см т.н. Ширината на рамката 10-30 см.
- Рамката на вратата е изработена од масивно дрво, додека вратата во поголемиот дел од дрво, но обложено со панел 8 мм.
- Вратата и рамката се обложени со фолија што ја прави вратата отпорна на влага и лесни гребаници. За секој модел на врата постои и еквивалентен модел, но со стакло. Различни бои и дизајни.
- Разни модели и бои. Можноста за отворање од левата и десната страна.
- Попратни елементи: шарки (закачалки), цилиндари со клучеви, кваки за отворање и завртки за монтажа.

Компанијата е основана во септември 2005 година. Во почетокот функционираше како фабрика во Гостивар за одржување и поправка на машини, а сега по 10 години, освен тоа, таа е и главниот магацин во Македонија, Гостивар. За одбележување на 10-годишната активност РБИ Компани нуди нови производи како што се: надворешни врати со висока безбедност (со картичка).

Нашата мисија е клиентот секогаш да биде задоволен со производите што ги купува од нас!
повеќе

Постови

Photos from RBI Company's post

Photos from RBI Company's post

Photos from RBI Company's post

Photos from RBI Company's post

Photos from RBI Company's post

Photos from RBI Company's post

Photos from RBI Company's post

Photos from RBI Company's post


Видете ги нашите производи на
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи