Раметула Амети


 • Адреса: с.Чифлик
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7834 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Птичјиот грип создаде голем недостиг на јајца на европскиот пазар. До крајот на минатата година на живинарските фарми поради оваа болест беа уништени 50 ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи