РАЈСКИ ДОМ

ПаркингРаботиме нон-стоп

  • Адреса: бул.Македонско Косовска Бригада 269
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10682 км

  • Телефон 2: 078 349257
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457965573_73.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Рајски Дом
Професионална погребална агенција "РАЈСКИ ДОМ"

Услуги:

• Комплет погребна опрема
• Целосна организација на погреб
• Целосна тоалета на покојниот (облекување, костим)
• Закажување на поп
• КАПЕЛА 24 часа
• Венци (цвеќе и икебани)
• Свеќи (мали и големи)
• Превоз на покојниот со лиценцирано погребално возило од болници и други установи
• Доаѓаме на повик и работиме НОН СТОП
• Откоп/закоп на гробно место на сите гробишта во РМ
• Изработка на надгробни споменици
Кетеринг за денот на погребот

Ние сме ви на располагање 24 часа, се што треба е да се јавите на дежурниот телефон и останатото препуштете ни го нам.

Телефони: 078/349-257, 071/349-257
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи