Рагуза 360 Rooftop


  • Адреса: Св.Кирил и Методиј 1/1-6-3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км
  • Локација: Катна Гаража 26-ти Јули Центар


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1651652576_98.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Рагуза 360 Rooftop
Ресторан Рагуза 360 е дел од Рагуза Групацијата која оваа година го слави својот 30 годишен јубилеј и е синоним за доверба и врвен квалитет. Уште од самото отварање, Рагуса 360 постави сосема нови стандарди во организацијата на свадбени прослави во Скопје. Креираме незаборавни искуства и магични свадби на најубавиот rooftop во центарот на градот. Нашиот ресторан е оплеменет во модерен минималистички дизајн со нота на софистицираност а беспрекорната услуга е секогаш наш приоритет.

Без разлика на тоа кое мени ќе го одберете, свадбениот пакет вклучува:
•Бесплатен паркинг
•Професионално осветлување
•Шампањско за наздравување
•ЗАМП авторски права за музика
•Користење на позадина за фотографирање
•Хостеси за пречекување гости и насочување кон одбраната маса
•Можност за организирање матично на терасата
•Свадбена декорација по маси, внимателно избрана со цел да креира уникатна стилска приказна
•Максимална поддршка при организација на свадбата од страна на нашиот менаџер и шеф за протокол

За повеќе информации контактирајте не на телефоните 075 398919 и 02 3212919.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи