Работнички


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 63
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9439 км
  • Локација: до Интермецо

  • Телефон 2: 02 2722800
  • Факс: 02 3131009
  • Работно време: Пон - Пет од 18:00 до 21:00
    Саб од 18:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 65 | | | веќе видена

Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи