Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klinika dhe qendra klinike
 • Shtëpi shëndeti dhe ente
 • Ordinanca pediatrike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra urgjence në Manastir

Enti për rehabilitimin e të dëgjuarit, folurit dhe zërit


 • Adresa: Ellpida Karamandi 28
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - TBC


 • Adresa: ASNOM p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - anestezija


 • Adresa: ASNOM p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - detska hirurgija


 • Adresa: ASNOM p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - fizikalna


 • Adresa: ASNOM p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - infektivno


 • Adresa: ASNOM p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - laboratorija


 • Adresa: ASNOM p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - masilofacijalna


 • Adresa: ASNOM p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - neonatologija


 • Adresa: ASNOM p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - nuklearna


 • Adresa: ASNOM p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - urgenta


 • Adresa: ASNOM p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për shëndet publik Manastir


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtëpia e shëndetit d-r Haim Abravanel


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas p.n. (Ivan Millutinoviq)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Злоупотребата на екстралесното гориво станува сериозен проблем во нашата земја и време е да се направат потребните промени во акцизната регулатива за да се ...
сите 63 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj