Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Public utilities
 • Garbage removal utilities
 • Cemeteries & chapels (mortuaries & funeral homes)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Public utilities in Bitola

Grobista-kapela


 • Address : Prilepska b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Novi grobista


 • Address : Prilepska b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PE Civil Engineering Directorate (JP Niskogradba-direkcija)


 • Address : bul.1-vi Maj b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PE Water-Bitola (Vodovod-Bitola)


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pajak sluzba


 • Address : ul.16 b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pela Higiena


 • Address : s.Mogila
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Public Enterprise for Management of pastures-Nidze (JP za stopanisuvanje so pasista-Nidze)


 • Address : bul.1-vi Maj 204/19
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

public utilities

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nedela-stari grobista


 • Address : Prilepska b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Water supply-Service (Vodovod-Dezurna sluzba)


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zabeni


 • Address : Tomaki Dimitrovski 7/1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерот за финансии, Фатмир Бесими, на денешната прес-конференција во Владата допрецизираше дека данокот на производите кои влегуваат во егзотична храна ќе ...
сите 122 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Согласно податоците за движењето на цените на берзата HUPX во Унгарија за 3 декември просечната часовна цена на еден мегават час ...
сите 161 | | | веќе видена

Феро инвест е единствена компанија на македонскиот пазар која нуди комплетни решенија за изградба на фотоволтаични електрични централи: од почетна идеја, преку ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Вредноста на биткоинот достигна врв од 69.000 американски долари во ноември 2021 година, пред да падне на 17.000 американски долари ...
сите 30 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel