ПС-четири


  • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) 10 лок.1
  • Место: Битола
  • Локација: Обител

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:30
    Саб од 18:30 до 03:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Владата на Србија одобри квота за извоз на 24.000 тони пелети до крајот на јануари 2023 година на предлог на членките на Стопанската комора на Србија (ПКС), ...
сите 8 | | | веќе видена

Од вкупно регистрирани 474 јавни основни и средни училишта во државата, за снабдување со субвенционирана електрична енергија преку ЕСМ Продажба се пријавиле ...
сите 272 | | | веќе видена

Од полноќ поевтинуваат бензините од еден денар до денар и половина. Цената на дизелот останува иста, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика.Цената ...
сите 70 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи