Промонт


 • Адреса: Благоја Тоска 57
 • Место: Тетово


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 7 дена во неделата

  Алуш Лим


  • Адреса: Љубо Божиновски-Пиш б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 17:00

  Нашите производи вклучуваат цела низа компоненти, почнувајќи од олуци, па сè до најмалите метални елементи кои се користат и се користат при завршувањето на современите згради.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623155450_04.png?t=true&w=300&h=300
  Работиме 6 дена во неделата

  Феромонт Инженеринг


  • Адреса: Лисец 2-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7857 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

  Компанијата Феромонт Инженеринг со своето долгогодишно работно искуство има успешно проектирано и изведено бројни проекти во областа на металопреработувачката дејност (челични конструкции, браварски, лимарски и кровопокривачки работи).

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516612685_27.jpg?t=true&w=300&h=300

  Ваметал


  • Адреса: Братство Единство 48
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7969 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  ВАМЕТАЛ е компанија чија основна дејност е производство, преработка и трговија со метали и метални производи.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536933879_11.png?t=true&w=300&h=300
  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Дин Лим


  • Адреса: ул.11 бр.150, с.Стајковци
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1614339739_64.png?t=true&w=300&h=300

  Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Гордо покажи се себе си! Направи поза, закачи фотка и биди избран од тимот на Полео спорт (Polleo Sport)! Спремете интересна, кул, креативна фотка и направете ...
  | | веќе видена

  Време зa читање: 4 минути Еден од придружните елементи при отворање на нов правен субјект е и одлуката за банкарска соработка. Притоа, уште при самото ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи