Промонт инженеринг

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Гоце Делчев 123
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7490 км
  • Локација: Индустриска зона

  • Телефон 2: 032 606449
  • Факс: 032 606449
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1468393988_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Промонт инженеринг е компанија која се занимава со производство и монтажа на ПВЦ и алуминиумски прозори и врати.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи