Промедика Офталмологија


  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 50 кат 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Спроти Т.Ц. Рамстор и НЛБ банка

  • Телефон 2: 02 3122120
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1688470474_64.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Промедика офталмологија е врвна офталмолошка клиника која располага со најсовремена опрема во регионот и е секогаш во чекор со најновите трендови. Хирургијата на катаракта е наш приоритет, предводена од д-р.Наум Tрпеноски и неговиот тим.

Промедика Офталмологија ja сочинуваат кабинети за

- Кабинет за заден сегмент
- Кабинет за ласерска корекција на видот
- Кабинет за катаракта
- Кабинет за глауком и ласерски интервенции
- Кабинет за суво око
- Кабинет за слабовидност и детска офталмологија

Тимската работа е способност да работиме заедно кон заедничка визија, способност да ги насочиме индивидуалните достигнувања кон организациските цели. Тоа е горивото кое им овозможува на обичните луѓе да постигнат невообичаени резултати

- Д-р Наум Трпеноски, Специјалист офталмолог, Очен Хирург
- Д-р Златко Чипуровски, Специјалист офталмолог
- М-р д-р Гордана Златева, Специјалист офталмолог
- Д-р Наташа Гинева, Специјалист офталмолог

и тим од врвни медицински сестри.

За сите прашања, информации и закажување на термини јавете се на телефоните 071 301301 и 02 3122120.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи