Promedika

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesëQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 50/1-5 fahu p.122 (M.H.Jasmin)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Lokacioni: Përball Q.T. Ramstor

  • Faksi: 02 3248401
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1432301725_76.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Promedika është e themeluar në 03.06.1996 me kapital privat.

Promedika është partner ekskluziv shumëvjeçar i kompanive më të famshe multinacionale nga lëmia e farmacisë, mjeksisë dhe stomatologjisë.

Promedika është e përkushtuar tek pacientët dhe jep përkrahje të forte në zhvillimin e klientëve të vet përmes pjesmarrjes nëpër kongrese, simpoziume, puntori dhe panaireve.

Hapësirat afariste dhe deponuese kënaqin kritetiumet më të rrepta të standardeve ndërkombëtare për cilësi në veprimtarine shëdetësore dhe farmaceutike.

Promedika numëron mbi 100 të punësuar të cilët në mënyrë active janë të qasur në zhvillimin e saj në pajtueshmëri me kompetencat e veta, dituritë dhe përvojën.

Veprimtaria themelore e PROMEDIKA është shpërndarja e: Barna dhe pajisje ndihmëse për barna; Ndihmëse mjekësore, material shpenzues mjekësor dhe aparate; Pajisje stomatologjike, material shpenzues stomatologjik dhe pajisje e materiale për tknikë të dhëmbëve; Servis dhe mirëmbajtje të aparateve dhe pajisjeve.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Mikromotor air 181CB

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Kumplung 460 E / 460 LE

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SONICFLEX 2000N

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Turbine 646B (light)

Retail Price - VAT Included:Ask for price

GENTLEPOWER 20 LP

Retail Price - VAT Included:Ask for price

INTRACOMPACT 2068

Retail Price - VAT Included:Ask for price

INTRAMATIC 10E - 10EC


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj