Професор Мијалковиќ


  • Адреса: Тонко Димков 15-а
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7862 км
  • Локација: до техничкото училиште

  • Факс: 031 424608

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Дали ќе јадеме само домати произведени во странство? Земјоделците велат дека поради високите производни трошоци, скапата работна рака и проблемите со пласман ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи