Pro sport

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Filipi i Dytë Maqedonas p.n. TC Soravija llok.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Lokacioni: QT Soravia kati 1

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00
    Sh nga 11:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590658338_83.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Вам Ви останува да ги посетите нашите продавници во Градскиот Трговски Центар во Скопје,“Трофеј“ кај рампата во Кисела Вода во Скопје
më shumë
13%save
Retail Price - VAT Included:1.100 MKD950 MKD

King Camp душек

Retail Price - VAT Included:1.850 MKD

Вреќа за спиење Piuma

Retail Price - VAT Included:3.900 MKD

Ролерки модел 103А

Retail Price - VAT Included:2.500 MKD

Backpack for hiking CHITRE LOAP 32l

Retail Price - VAT Included:2.450 MKD

Backpack KARRIMATE 75L

Retail Price - VAT Included:2.950 MKD

Ролерки MS 101

10%save
Retail Price - VAT Included:30.000 MKD27.000 MKD

КАЈАЦИ ПАТФАЈНЕР

Retail Price - VAT Included:750 MKD

Вреќа за спиење Morfeo

Retail Price - VAT Included:3.950 MKD

Backpack for hiking THAPA LOAP 50L

Retail Price - VAT Included:3.850 MKD

Backpack LOAP KAYUK 60+10

Retail Price - VAT Included:2.350 MKD

Backpack LOAP MIWOK 50+10L

Retail Price - VAT Included:3.250 MKD

Вреќа за спиење Alpaca

Retail Price - VAT Included:850 MKD

Столица-кампинг


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj