Про кронос

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Наум Наумовски Борче 77
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Кружен тек, Дебар Маало

  • Телефон 2: 070 243183
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1401886565_61.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Про Кронос е друштво за производство, услуги и трговија кое нуди маркетинг услуги и производи од областа на брендирање - изработка - гравирање на производи.

Производи и услуги:
• Плочки-беџови
• Печати
• Пенкала
• Привезоци
• Гравирање на метал
• Гравирање на стакло
• Рекламни табли
• Плакети и сувенири
• Порцелан

Од почетокот на 2000 година, па се до денес успешно опстојува како незаменлив дел на сите оние кои имаат потреба од квалитетна и брза услуга.

Посебно сме горди на признанијата кои се упатени на наша адреса од наши соработници и клиенти со што сме посебно горди, како и нашиот голем придонес во модернизцијата на технолошко напредните алати, масини и средства кои не одбележуваат како сериозни и исполнителни во извршувањето на сите наши обврски.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи