Pro-fit vis

6 days a weekWi-Fi Zone


  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:30
    Sat from 11:30 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


70%save
Retail Price - VAT Included:500 MKD150 MKD

NuMe Shaker Karim Rashid

Retail Price - VAT Included:1.260 MKD

Preparation rice.High protein rice ...

Retail Price - VAT Included:1.295 MKD

Chocolate flavoured pudding, cold d ...

Retail Price - VAT Included:1.190 MKD

Pizza preparation with sauce - 7pcs


See our products at
Map

Втора година по ред, Групацијата Лимак, преку иницијативата Global Engineer Girls ( GEG) доделува 20 стипендии на девојки и млади жени кои студираат на ...
сите 13 | | | веќе видена

Државата се задолжи на домашниот пазар преку две емисии на државни обврзници во вкупен износ 49,5 милиони евра. Македонска берза соопшти дека од денеска на ...
сите 21 | | | веќе видена

Кинеската економија се прошири со побрзо од очекуваното темпо во првите три месеци од годината, потпомогната од политиките насочени кон стимулирање на растот и ...
сите 21 | | | веќе видена

НЛБ Банка како дел од регионална Групација која оперира на 6 различни пазари во рамки на регионот на Југоисточна Европа (Словенија, Босна и Херцеговина, Црна ...
сите 14 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel