Про-фит вис

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Дане Крапчев 28
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30
    Саб од 11:30 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640603312_64.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Високо-протеински производи со намалени калории, намалени масти и намалени јаглени хидрати и шеќери.

Избалансирана храна без ГМО, без глутен, со додаден колаген

-Бесплатни консултации
-Над 60 различни вкусови
-Вегански и Вегетаријански
повеќе
37%заштеда
Цена со ДДВ:3.200 ден.2.016 ден.

20 Abso Zero Vegan bars-different f ...

Цена со ДДВ:990 ден.

DRI-FIT маица ГРИЦНИ МЕ

Цена со ДДВ:990 ден.

DRI-FIT маица ГРИЦНИ МЕ

Цена со ДДВ:990 ден.

DRI-FIT маица ГРИЦНИ МЕ

Цена со ДДВ:99 ден.

The Real HiLife Cracker 75gr.

30%заштеда
Цена со ДДВ:8.490 ден.5.943 ден.

Box for 2 weeks

15%заштеда
Цена со ДДВ:2.000 ден.1.700 ден.

Колаген Димас 300г.

Цена со ДДВ:2.999 ден.

НуМе шејкови- ДЕТОКС пакет

Цена со ДДВ:2.200 ден.

Рибен Колаген Димас 150гр.

Цена со ДДВ:160 ден.

VEGAN Protein bar DOUBLE CHOCOLATE ...

Цена со ДДВ:199 ден.

Путер од кикирики 330гр

Цена со ДДВ:138 ден.

Sandwich bread Hi Life 140gr


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи