Радиус (100км)

Про-фит вис


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 34-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
  11%заштеда
  Цена со ДДВ:7.893 ден.7.000 ден.

  НуМе пакет

  Цена со ДДВ:1.260 ден.

  Тирамису - 9 оброци

  Цена со ДДВ:1.260 ден.

  Ладен чај праска - 9 оброци

  Цена со ДДВ:1.260 ден.

  Десерт Страчатела - 9 оброци

  Цена со ДДВ:1.260 ден.

  Супа од аспарагус - 9 оброци

  Цена со ДДВ:1.260 ден.

  Зеленчукова супа - 9 оброци

  Цена со ДДВ:870 ден.

  Кранч Бар од Лимон - 6 плочки

  Цена со ДДВ:960 ден.

  Бар од портокал - 6 оброци

  Цена со ДДВ:170 ден.

  Чипс од кромид

  Цена со ДДВ:360 ден.

  Намаз од малини - 9 кесички

  Цена со ДДВ:1.260 ден.

  Банана сплит - 9 оброци

  Цена со ДДВ:1.260 ден.

  Пудинг од Ванила Life Nutrition - 9 ...

  Цена со ДДВ:200 ден.

  Доматен сос - 5 оброци


  Видете ги сите наши производи на

  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Слим Лајн Интернационал


  • Адреса: Христо Татарчев 69 (Сава Ковачевиќ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

  Slim Line Club е наменет за оние кои сакаат да ја изгубат вишокот тежина и да постигнат Здравје, Виталност и Просперитет.

  ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  БИОкулт


  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ кат 2 лок.10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 10:00 до 17:30

  БИОкулт со асортиман од над 2000 производи од реномирани европски органски производители и со неговиот обучен и услужлив персонал ви стои на располагање на вас и вашето здравје.

  Мапа

  Македонија веќе не смееме да ја рекламираме како држава со евтина работна сила, рече вицепремиерот за економски прашања Кочо Анѓушев во вечерашното издание на ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи