Про доорс


 • Адреса: ул.18 бр.30
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10680 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1696922152_99.png?t=true&w=300&h=300


  Компанијата PRO DOORS од Скопје се занимава со производство на гаражни сегментни врати со автоматика за отворање и сегментни врати за сервиси и други индустриски објекти, со автоматика за отворање. Вратите ги произведуваме од термо сендвич панели со врвен квалитет, од европско производство, од каде всушност го увезуваме и целиот оков и системите за отворање и затворање.

  Услуги:
  - Гаражни сегментни врати со автоматика за отворање
  - Сегментни врати за сервиси и други индустриски објекти, со автоматика за отворање
  - Мотори за клизни и крилни капии

  Нашите производи се:
  - Максимално безбедни. Имаат висок степен на термо и звучна изолација
  - Лесни за ракување. Имаат систем за отворање со далечински управувач од надвор и од внатре, како и систем за рачно отворање
  - Модерен Дизајн. Можност во нив да се вградат проѕирни сегменти како прозори, од стакло или плексиглас. Во нашата понуда се опфатени неколку бои на панели, а имаме и широка понуда на украсни елементи од прохром.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи