Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
 • Ресторани
 • Ресторани - рибни
 • Кафе-барови и кафе-клубови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Приватно сместување во Струга


Абаз


 • Адреса: Славеј Планина 13
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Александар


 • Адреса: с.Радожда
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10729 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Амбиент


 • Адреса: Едвард Кардељ, с.Мислешево 336
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10725 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани


 • Адреса: Димитар Влахов 1-а
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани за издавање


 • Адреса: 27-ми Март 44
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Венеција


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Димитар


 • Адреса: Мите Димоски 11
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Дишлиоски


 • Адреса: Езерски Лозја 55
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Зарина и Данчо


 • Адреса: 15-ти Корпус 26
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Марко


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 12
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Струга


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арт Кафе


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 33
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ацо


 • Адреса: Марко Цепенков 14
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бакрачески


 • Адреса: с.Радожда
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10729 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барда


 • Адреса: Партизанска 21
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бео


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10725 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бифе Лазаваза & Вила Нике


 • Адреса: Езерски Лозја 10
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Благоја


 • Адреса: Моша Пијаде 7
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00 • Нед од 09:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блерим


 • Адреса: Маркс и Енгелс 45
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10725 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боге


 • Адреса: с.Радожда
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10729 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 193 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 20 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги инфомира земјоделците, производители на пченица и јачмен дека во тек е аплицирањето за финансиска ...
сите 27 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 139 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи