Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани - пицерии
 • Туристички агенции
 • Ресторани - Национални
 • Спа Центри
 • Ресторани - Рибни
 • Бродови И Чамци - Изнајмување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Приватно сместување во Охрид


Апартмани Белкоски


 • Адреса: Кеј Македонија (Кеј Маршал Тито) 54
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Билјана 1


 • Адреса: Јане Сандански 54
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Билјана 2


 • Адреса: Даме Груев 22
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Биљана


 • Адреса: Јане Сандански 147
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Битрак


 • Адреса: Беќир Али Риза 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Блаже


 • Адреса: Славеј планина 43
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Богданоски


 • Адреса: Кеј Македонија (Кеј Маршал Тито) 62
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Бојаџи


 • Адреса: Коста Абраш 45
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Саб од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Борис


 • Адреса: с.Пештани
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7445 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Бутик


 • Адреса: Димитар Влахов 53-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Валентин


 • Адреса: Питу Гули 96
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Вела


 • Адреса: Наум Охридски, с.Пештани 27
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7445 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Велестово хаус


 • Адреса: с.Велестово
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Весна


 • Адреса: Лазо Трпоски 13
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Голден Сансет


 • Адреса: нас.Коњско б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Гребнос Камена Куќа


 • Адреса: Методи Патче 19
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Гугоски


 • Адреса: Јане Сандански 44
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Донев


 • Адреса: Цар Самоил 33
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Дримс


 • Адреса: Гоце Делчев 257
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Дуданови


 • Адреса: Даме Груев 23
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 63 | | | веќе видена

Се огласија од ЕСМ за последниот тендер даден на Марковски компани на сума од 46 милиони евра. „АД ЕСМ како одговорна компанија ја спроведува активната ...
сите 10 | | | веќе видена

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 82 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Вонредна помош од речиси 2,5 милиони евра добива А.Д. Македонски железници – транспорт. Намената е за исплата на платите и за ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи