Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
 • Хотели
 • Визи (патни) - добивање
 • Преноќишта (конаци)
 • Туристички агенции
 • Авионски Билети
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Приватно сместување во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Ариес


 • Адреса: Марјан Божиновски (Далматинска) 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бабин заб


 • Адреса: Нижополе
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ботаника


 • Адреса: Срем 9
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваит енд вуд


 • Адреса: Кирил и Методиј 15
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Апартмани


 • Адреса: Елпида Караманди 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Викторија


 • Адреса: 27-ми Март 10
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Вју


 • Адреса: с.Нижеполе
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Дајмонд


 • Адреса: 11-ти Октомври 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Дамаја


 • Адреса: с.Нижеполе
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Дихово


 • Адреса: с.Дихово
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10765 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Евита


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 2-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Кико


 • Адреса: 1-ви Мај 24
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Орка


 • Адреса: Национален Парк Пелистер
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10766 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Пирамида


 • Адреса: Јоргов Камен с.Дихово 506
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10766 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Греен апартман


 • Адреса: с.Магарево
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10763 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гуд Тајм Луксори-Good Times Luxory


 • Адреса: Св.Нектариј Битолски (Жикица Јовановиќ-Шпанац) 144
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Др Хаус


 • Адреса: Бонде Скерлевски 12/10
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Заро


 • Адреса: Вардарска 6
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на феријалци


 • Адреса: Маршал Тито 91
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирис


 • Адреса: Солунска 209
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 151 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 61 | | | веќе видена

Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
сите 28 | | | веќе видена

Комерцијална банка АД Скопје е прогласена за „Банка на годината во 2023 година во Република Северна Македонија“ од угледниот финансиски магазин The Banker. ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи