Prima Medikus - Dafina Krstevska


  • Adresa: Maqedonia e Pirinit 9
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈10685 км

  • Telefon 2: 071 291944
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703842001_54.png?t=true&w=300&h=300


Shërbimet:

Status hematologjik
Analiza histologjike
Status i proteinave
Status i lipideve
Status i glukozës
Produkte të degradimit
Status i enzimave
Status elektrolit/jonik
Biomarkerë kardiak
Markues të tumorit
Hormone adrenale dhe pituitare
Endokrinologjia reproduktive
Metabolizmi i kockave
Funksioni i tiroides
Hemostaza
Zbulimi i abuzimit me drogën
Alergjitë
Intoleranca ushqimore
Analizat mikrobiologjike
Testet serologjike për sëmundjet infektive
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj