Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Логистика
 • Дрво за огрев
 • Такси Компании
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми во Велес

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Ајан Шпед 2021


 • Адреса: с.Раштани
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7888 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ален компани


 • Адреса: Коле Неделковски 17
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ал Тем Дак


 • Адреса: Благој Ѓорев 221-2/14
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аспром


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 126
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бабуна


 • Адреса: Петре Прличко 3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бен Компани


 • Адреса: с.Бузалково
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бесмир транс


 • Адреса: с.Бузалково
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7885 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Веле-коптранс


 • Адреса: Белградска 221
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Веловски транспорт


 • Адреса: Камка Тоцинова 11
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дама ком


 • Адреса: 8-ми Септември 15
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дехар Транс


 • Адреса: с.Долно Јаболчиште, Чашка
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7875 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елан-кооп


 • Адреса: АСНОМ (Моша Пијаде) 16
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елма компани


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 58
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирена 13-190


 • Адреса: Димко Најдов 60
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италеуромак


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 152
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јануш-превоз


 • Адреса: Никола Карев 9
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кенго Мартин


 • Адреса: Родна Ивева 25
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

К-Комерц


 • Адреса: с.Извор
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7898 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лидо


 • Адреса: АСНОМ (Моша Пијаде) б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лидо трејд


 • Адреса: Ангелко Палашев (Стојан Јанакиевиќ) 5
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 3 минути OpenAI ја оспори тужбата за прекршување на авторските права поднесена од весникот Њујорк Тајмс. Според OpenAI, весникот го „хакнал“ ...
сите 20 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 171 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Речиси 580 илјади евра се инвестирани во 1.754 акции на „Алкалоид“. Се работи за блок трансакција, што значи хартиите од вредност се ...
сите 36 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Активностите спроведени во текот на минатата година имаат успешна завршница. Стопанска банка Битола информира дека е остварен ...
сите 22 | | | веќе видена

По падот на цената на биткоинот во 2022 година и бројните проблеми со кои се соочуваше целиот криптомаркет, од средината на септември минатата година владееше ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи