Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Виница
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Преведувачи - судски во Виница

Англиски, Македонски-Атанасова Весна


 • Адреса: Крушевска Република 36
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10745 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Македонски-Костадиновска Лидија


 • Адреса: 4-та Македонска Бригада 39
 • Место: Виница

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Македонски-Павловска Симона


 • Адреса: Кирил и Методиј 17
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски,Англиски-Александра Мојсовска


 • Адреса: Пионерска 1
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски, Македонски-Павлов Сања


 • Адреса: Никола Карев б.б.
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Македонски-Ангелова Тања


 • Адреса: Христо Узунов 11
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Македонски-Ефремова Ивана


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Македонски-Митева Наталија


 • Адреса: Борис Кидрич 7-а
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Македонски-Моника Илиевска


 • Адреса: Партизанска 40
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Македонски-Николовска Марија


 • Адреса: Пиринска 72
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10745 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Македонски-Тасева Нада


 • Адреса: Маршал Тито 48
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Српски-Бубинска Сузана


 • Адреса: Димитар Влахов 6
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италијански, Македонски-Ампова Тања


 • Адреса: Маршал Тито 56
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италијански, Македонски-Ѓорѓиева Јелена


 • Адреса: с.Јакимово
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италијански, Македонски-Трајкова Радмила


 • Адреса: Даме Груев 5
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италијански-Милева Марија


 • Адреса: Маршал Тито 93
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Веќе е дојдено време да ја отвориме дискусијата за потребата од дополнителна работна сила на пазарот на труд, порача вицепремиерот за економски прашања, ...
сите 41 | | | веќе видена

Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 141 | | | веќе видена

Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во декември, според податоците на Управата за статистика (МОНСТАТ), изнесувала 727 евра. Тамошната плата ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Халкбанк ги известува своите ценети клиенти пензионери кои користат картичка, парите ќе им бидат на сметка на 30.01.2023 и истите ќе ...
сите 28 | | | веќе видена

„Среде криза, Владата успеа да ги покачи минималната плата и пензиите“, рече заменик-министерот за финансии Филип Николоски , во гостувањето во „Детектор“. -Се ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи