Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Преведувачи - судски
 • Преведувачи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Преведувачи - судски во Велес

Албански, Македонски - Артинова Сашка


 • Адреса: Петар Михов 19
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски - Амра Хоџиќ


 • Адреса: Сараевска, с.Горно Оризари 50
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски,Српски-Василева-Бојчев Биљана


 • Адреса: Живко Фирфов 3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, германски - Јовчевска Елена


 • Адреса: Ѓорѓи Димитров 132
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Ангеловска Вангелица


 • Адреса: Браќа Капчеви 7
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Бојан Карбевски


 • Адреса: 8-ми Март 9
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10725 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Оливера Јорданова


 • Адреса: К.Ј.Питу 41
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Цанева Драгана


 • Адреса: Славко Ѓорѓиев Сватот 8-1/2
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски-Сарагиновски Јанев Жанет


 • Адреса: Киро Рогужаров 39
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марина Тодоровска-украински,руски


 • Адреса: Караорман 11
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Николова-Софијанова Рената


 • Адреса: Димитар Влахов 15
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Смарт кидс


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:30 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урош Ташев


 • Адреса: Гемиџиска б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Веќе е дојдено време да ја отвориме дискусијата за потребата од дополнителна работна сила на пазарот на труд, порача вицепремиерот за економски прашања, ...
сите 41 | | | веќе видена

Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 141 | | | веќе видена

Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во декември, според податоците на Управата за статистика (МОНСТАТ), изнесувала 727 евра. Тамошната плата ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Халкбанк ги известува своите ценети клиенти пензионери кои користат картичка, парите ќе им бидат на сметка на 30.01.2023 и истите ќе ...
сите 28 | | | веќе видена

„Среде криза, Владата успеа да ги покачи минималната плата и пензиите“, рече заменик-министерот за финансии Филип Николоски , во гостувањето во „Детектор“. -Се ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи