Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Преведувачи - судски
 • Училишта за странски јазици
 • Преведувачи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Преведувачи - судски во Штип

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Албански-Јакимовски Мишо


 • Адреса: Сремски Фронт 30-а-1/19
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски,Српски и Хрватски-Маролова Стефанова Катерина


 • Адреса: Сутјеска 19
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Македонски-Митева Стојанка


 • Адреса: Партизанска 47
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Српски-Бреслиева Габриела


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 3-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Алексовска Елизабета


 • Адреса: Милојкова 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Горан Радојев


 • Адреса: Кирил и Методиј 11/4
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Димитрова Маријана


 • Адреса: Еврејска 5
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Донев Драган


 • Адреса: Партизанска 96
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Ѓорѓиев Иван


 • Адреса: Вита Поп Јорданова 52
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10744 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Зејтоникова Андријана


 • Адреса: Стив Наумов 46
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Коцева Катерина


 • Адреса: Коле Неделковски 19
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Наталија Јовановска


 • Адреса: Стар Караорман б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10740 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Николова Даниела


 • Адреса: Џемал Бједиќ 58/2-24
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Николовска Мери


 • Адреса: Пиринска 36-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Панајотов Виктор


 • Адреса: Воденска 15
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Панева Милкица


 • Адреса: Партизанска 43
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Тасева Дијана


 • Адреса: Сремски Фронт 23/11
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Хаџимојсова Ивана


 • Адреса: Илинденска 12
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Tодоровска Марија


 • Адреса: Енгелсова 3
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биг-бен


 • Адреса: Енгелсова 6/37
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Веќе е дојдено време да ја отвориме дискусијата за потребата од дополнителна работна сила на пазарот на труд, порача вицепремиерот за економски прашања, ...
сите 41 | | | веќе видена

Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 141 | | | веќе видена

Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во декември, според податоците на Управата за статистика (МОНСТАТ), изнесувала 727 евра. Тамошната плата ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Халкбанк ги известува своите ценети клиенти пензионери кои користат картичка, парите ќе им бидат на сметка на 30.01.2023 и истите ќе ...
сите 28 | | | веќе видена

„Среде криза, Владата успеа да ги покачи минималната плата и пензиите“, рече заменик-министерот за финансии Филип Николоски , во гостувањето во „Детектор“. -Се ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи