Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Преведувачи - судски
 • Училишта за странски јазици
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Преведувачи - судски во Прилеп

Албански, Македонски-Глигороска Јорданоска Катерина


 • Адреса: 11-ти Октомври 250-а
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Албански-Радевска Елена


 • Адреса: Бистра Планина 57-а
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Бугарски, Македонски-Николоска Јорданоска Емилија


 • Адреса: Трајко Тарцан 5/12
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Бугарски-Ангелеска Спироска Ана


 • Адреса: Пере Тошев 16/5-10
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Пет од 13:30 до 18:00 • Саб од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Македонски-Митоска Стојаноска Ана


 • Адреса: Кеј 1-ви Мај 14
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Македонски-Николоска Викторија


 • Адреса: Александар Македонски 378
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Сараѓинова Ивана


 • Адреса: Димо Наредникот 72/18
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски-Тодороска Татјана


 • Адреса: Кирил и Методиј 8
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јазичен Пулс


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 49-а/8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 16:00

Пауза Пон-Пет 14-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сончица Петреска


 • Адреса: Самоилова 3-2/2
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7901 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стојкоска Герда


 • Адреса: Мире Цилкоски 22
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7900 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Темза


 • Адреса: Кеј 9-ти Септември 1/8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Турски, Македонски-Аксој Булент


 • Адреса: с.Канатларци
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Турски, Македонски-Јусуфоска Текешаноска Мелек


 • Адреса: Гоце Делчев 17
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 16:30 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филипоска Јулијана


 • Адреса: Димо Наредникот 72/18
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Иницијативниот одбор на здружението на оштетени штедачи од еуростандард банка соопшти дека одржале состаноци со сите пратенички групи во собранието со цел ...
сите 117 | | | веќе видена

Ковид-кризата во нашата земја настапи кон средината на март и едноставно е невозможно во олку кус период да доведе до несолвентност на банка и да биде пресуден ...
сите 48 | | | веќе видена

Воведување на државна гарантна шема, даночен календар, електронска фактура, се некои од барањата кои министерот за финансии Фатмир Бесими за време на средбата ...
сите 111 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка Македонија ги известува сите деловни партнери и соработници дека Уредбата со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност ...
сите 34 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи