Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Преведувачи - судски
 • Преведувачи
 • Училишта за странски јазици
 • Преведувачи - симултани и консекутивни
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Преведувачи - судски во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Англиски - Марија Бубевска


 • Адреса: Ѓорги Ѓоргиев 2-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Бети Стојановска


 • Адреса: Климент Охридски 21/18
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Бисера Костадиновска


 • Адреса: Лазо Трповски 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Димитар Илиевски


 • Адреса: Филип Втори Македонски 21/1 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Нина Дочовска


 • Адреса: Крушевска 2-a
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Степановска Јасмина


 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Христина Мицевска


 • Адреса: Ружа Делчева 13/12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски,англиски-Темелкова Билјана


 • Адреса: Партизанска 33/14
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски, Македонски-Елена Штраклевска


 • Адреса: с.Буково
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7910 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски, Македонски-Љубица Станковска


 • Адреса: Шар Планина 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски-Емилија Крстевска


 • Адреса: Ѓорги Сугаре 26
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски-Бојан Груевски


 • Адреса: Ружа Делчева 3/14
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски-Мисирлиевска Јанкуловска Драгана


 • Адреса: Херцег Нови 10/13
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грчки-Ралевски Андреја


 • Адреса: Филип Втори Македонски 84/7 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златко Соврески-Чешки


 • Адреса: Цане Бујковски 17
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италијански Атанасова Биљана


 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кинески -Ана Кареска


 • Адреса: Ужичка Република 40
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7906 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лингва


 • Адреса: Широк Сокак 65 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лоотус Ј


 • Адреса: Св.Климент Охридски, Пелагонка 2 лок.6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мажевска Марина


 • Адреса: Охридска 195
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Иницијативниот одбор на здружението на оштетени штедачи од еуростандард банка соопшти дека одржале состаноци со сите пратенички групи во собранието со цел ...
сите 118 | | | веќе видена

Ковид-кризата во нашата земја настапи кон средината на март и едноставно е невозможно во олку кус период да доведе до несолвентност на банка и да биде пресуден ...
сите 49 | | | веќе видена

Воведување на државна гарантна шема, даночен календар, електронска фактура, се некои од барањата кои министерот за финансии Фатмир Бесими за време на средбата ...
сите 111 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка Македонија ги известува сите деловни партнери и соработници дека Уредбата со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи