Premium enerxhi

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski 89 (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7432 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:30 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567686280_37.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Përvoja e gjatë e stafit pikërisht në këtë fushë është garancia që rezultati do të dorëzohet: cilësi e lartë dhe kosto e ulët. Sepse kjo është e mundur. Gjatë sezoneve të fundit të ngrohjes, tregu maqedonas ka funksionuar i disbalancuar, si në drejtimin e çmimit dhe në drejtim të cilësisë së produktit. Kompania jonë ka një mision për ta ndryshuar plotësisht atë funksionim. PREMIUM ENERGY SHPKNJ Shkup është një kompani e themeluar në vitin 2017 me të vetmin qëllim - futjen e një niveli të lartë standardi dhe cilësie me çmimin unik të paletave të drurit për ngrohje në tregun maqedonas. Motoja jonë është:

Cilësia gjithmonë mund të jetë më e mirë. Improvizimi dhe kursimi nuk lejohet në një produkt përfundimtar cilësor

… i shprehur përmes misionit tonë:

Futja e një çmimit unik të paletave të drurit, gjatë gjithë vitit.

Për këtë qëllim, nga viti 2017 në programin tonë tregtar kemi futur importimin e paletave prej druri me cilësi të lartë, me certifikatë gjermane të cilësisë EN + .
më shumë
13%save
Retail Price - VAT Included:25.500 MKD22.000 MKD

Airfel Inverter клима уред

Retail Price - VAT Included:205 MKD

Špik Fire ENplus A2

Retail Price - VAT Included:83.200 MKD

Котли на пелет KEPO

Retail Price - VAT Included:80 MKD

Брикет Алпин


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj